Honda CBR 600RR
Honda CBR 600RR to motocykl sportowy o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 117 KM / 87.2 k, W przy 13000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 66Nmprzy 11000 obr./min. Masa: 163.7 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
117 KM / 87.2 k, W przy 13000 obr./min
Moment obrotowy
66Nmprzy 11000 obr./min
Masa
163.7 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 600RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 42.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dual Stage Wtrysk paliwa (DSFI) |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy with three-dimensional mapping |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 117 KM / 87.2 k, W przy 13000 obr./min |
| Moment obrotowy | 66Nmprzy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm inverted HMAS cartridge fork with napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping adjustability. |
| Zawieszenie tylne | Unit Pro-Link HMAS single shock with napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping adjustability. |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1389.3 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm / 32.3 |
| Masa | 163.7 kg |
| Zbiornik paliwa | 18Liters |
| Prędkość maks. | 255.9 km/h |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, IMR9C-9H |
| Power Rear Tyre | 102 KM przy 13500 obr./min |
| Promień skrętu | 10.5 feet |
| Wet Weigh | 191 kg |
| Standing¼Mile | 10.71 sec / 134.9 mp/h |
| Standing 60mph | 3.13 sec |
| Standing 140mph | 13.39 sec |
| Prędkość maksymalna | 255.9 km/h |