Honda CBR 600RR
Honda CBR 600RR to motocykl sportowy o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 118 KM / 88.1 k, W przy 13500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 66 Nm przy 11250 obr./min. Masa: 186 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
118 KM / 88.1 k, W przy 13500 obr./min
Moment obrotowy
66 Nm przy 11250 obr./min
Masa
186 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 600RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 42.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Programmed Dual Stage Wtrysk paliwa (PGM-DSFI); 40mm throttle bodies, Denso 12-hole injectors |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowodigitaltransistorizedwithelectronicadvanceandindependentfour-cylinder3D-mappedcomputercontrol. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 118 KM / 88.1 k, W przy 13500 obr./min |
| Moment obrotowy | 66 Nm przy 11250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Cable-operated, Wielotarczowewetclutch. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | o zbliżonych przełożeniach6 biegów |
| Napęd końcowy | #525 O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm inverted Big Piston Fork with napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping adjustability |
| Zawieszenie tylne | Unit Pro-Link HMAS single shock with napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping adjustability |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1369 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 186 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.2 L / 4.8 gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, IMR9C-9H |
| Ground clearance: | 135 mm |