Honda CBR 650F
Honda CBR 650F to motocykl sportowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 85.8 KM przy 11000rpm (95/1/EC). Maksymalny moment obrotowy: 63 Nm przy 8, 000rpm (95/1/EC). Masa: 212 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
85.8 KM przy 11000rpm (95/1/EC)
Moment obrotowy
63 Nm przy 8, 000rpm (95/1/EC)
Masa
212 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 650F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 46mm |
| Stopień sprężania | 11.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | cyfrowy tranzystorowy with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85.8 KM przy 11000rpm (95/1/EC) |
| Moment obrotowy | 63 Nm przy 8, 000rpm (95/1/EC) |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | o zbliżonych przełożeniach6 biegów |
| Napęd końcowy | #525 O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm conventional Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR17M/C (58W) |
| Opona tylna | 180/55-ZR17M/C (73W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 212 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.3 Liters / 4.5 gal |
Pozostałe dane
| Wheels | Hollow-section 5-spoke cast aluminiowa; |
|---|---|
| Front Wheel | 17M/C x MT3.5; |
| Rear Wheel | 17M/C x MT5.5 |
| Prześwit | 130 mm |
| Pojemność oleju | 3.5 L |
| Instruments | Digital speedometer, digital bar graph tachometer, dual trip meter, digital bar graph fuel gauge, digital clock |