Honda CBR 650R
Honda CBR 650R to motocykl sportowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 93.8 KM przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 63 Nm przy 8500rpm. Masa: 207.7 / 208 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
93.8 KM przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
63 Nm przy 8500rpm
Masa
207.7 / 208 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 650R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 46mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa, 32mm bore |
| Układ zapłonowy | cyfrowy tranzystorowy with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 93.8 KM przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 63 Nm przy 8500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | o zbliżonych przełożeniach6 biegów |
| Napęd końcowy | #525 Łańcuch; 15T/42T |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Showa Separate Function front Fork Big Piston (SFF-BP) USD forks |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper with 7 stage regulowane napięcie wstępne, 43.5mm stroke |
| Hamulce przednie | 2x 310mm tarcza pływającas dual four-piston, Zaciski radialne-mount Nissin hydrauliczna calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, Single one-piston hydrauliczna caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 |
| Opona tylna | 180/55-ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm. |
| Masa | 207.7 / 208 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Hollow section 6-spoke cast aluminiowa |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |