Honda CBX 1000 B Pro Link
Honda CBX 1000 B Pro Link to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1047 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 98 KM / 72.9 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 83.4 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 308 kg.
Lata produkcji
1981
Pojemność
1047 ccm
Moc maksymalna
98 KM / 72.9 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
83.4 Nm przy 7500 obr./min
Masa
308 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 1000 B Pro Link |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1047 ccm |
| Średnica x skok | 64.5 x 53.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 6x 28mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM / 72.9 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 83.4 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air assisted fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro link regulowane single shock 3-way tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2x 276mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 296mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.50-19 |
| Opona tylna | 130/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 308 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |
| Prędkość maks. | 204 km/h / 127 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st12.902nd9.263rd7.354th6.355th5.49 |
|---|---|
| Consumption Average | 31.7 mpg |
| Standing¼Mile | 12.4 sec / 108 mph |
| Prędkość maksymalna | 204 km/h / 127 mph |