Honda CBX 125F
Honda CBX 125F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 17 KM / 12.6 k, W przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.1 kgf-m przy 8500 obr./min. Masa: 105 kg /.
Lata produkcji
1983-86
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
17 KM / 12.6 k, W przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
1.1 kgf-m przy 8500 obr./min
Masa
105 kg /
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 125F |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 58 x 47 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PF40 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 17 KM / 12.6 k, W przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.1 kgf-m przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 80/100- 16 |
| Opona tylna | 90/90- 18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 730 mm |
|---|---|
| Masa | 105 kg / |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 6 biegów |
|---|