Honda CBX 200 Strada
Honda CBX 200 Strada to motocykl drogowy o pojemności skokowej 197 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 116 kg.
Lata produkcji
1997-01
Pojemność
197 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
116 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 200 Strada |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997-01 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 197 ccm |
| Średnica x skok | 63.5 x 62.2 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80-16 |
| Opona tylna | 90/90-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 781 mm |
|---|---|
| Masa | 116 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |