Honda CBX 250RS
Honda CBX 250RS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, , DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 31 KM / 23.1 KW przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 130 kg.
Lata produkcji
1982-
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
31 KM / 23.1 KW przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
20 Nm przy 9000 obr./min
Masa
130 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, , DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 250RS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, , DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 61 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PHO2R Slide valve Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 31 KM / 23.1 KW przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 20 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -18 |
| Opona tylna | 110/90 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1355 mm |
|---|---|
| Masa | 130 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
| Prędkość maks. | 102 mph |
Pozostałe dane
| Swat Height | 760 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 52 mpg |
| Standing¼Mile | 15.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 102 mph |