Honda CBX 400 Custom
Honda CBX 400 Custom to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35.3 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 34.0 Nm / 8500 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
1983
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35.3 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
34.0 Nm / 8500 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 400 Custom |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 56x 40.0mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 26mm Keihin, Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35.3 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 34.0 Nm / 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, hydrauliczna operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa (steel) |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Air-assisted Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with twin-shock |
| Hamulce przednie | Single 229mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 100/90-19 57S |
| Opona tylna | 130/90-16 67S |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 200 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.0 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 150 mm |
|---|