Honda CBX 400F Integra
Honda CBX 400F Integra to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35.7 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 33.3 Nm / lb-ft przy 9000 obr./min. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
1981-83
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35.7 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
33.3 Nm / lb-ft przy 9000 obr./min
Masa
138 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 400F Integra |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-83 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 55 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 26mm Keihin, Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35.7 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 33.3 Nm / lb-ft przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm Kayaba forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single air shock |
| Hamulce przednie | Single 229mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 229mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.60 H18 |
| Opona tylna | 4.10 H18 |
Wymiary i masa
| Masa | 138 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18 L |