Honda CBX 550F
Honda CBX 550F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 572 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 65 KM / 47.4 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 49 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 184 kg.
Lata produkcji
1982-83
Pojemność
572 ccm
Moc maksymalna
65 KM / 47.4 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
49 Nm przy 8000 obr./min
Masa
184 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 550F |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-83 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 572 ccm |
| Średnica x skok | 59.2 x 52 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 30mm Keihin, CV Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 65 KM / 47.4 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 49 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Duplex Rama kołyskowa; Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Air assisted Widelec teleskopowy forks, with anti-dive |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link air assisted shocks |
| Hamulce przednie | 2x 230mm Tarczas 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.60-18 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 m |
| Masa | 184 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |