Honda CBX 650E
Honda CBX 650E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 656 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 75 KM / 54.7 k, W przy 9500 obr./min. Masa: 197.0 kg.
Lata produkcji
1982-85
Pojemność
656 ccm
Moc maksymalna
75 KM / 54.7 k, W przy 9500 obr./min
Masa
197.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 650E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-85 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 656 ccm |
| Średnica x skok | 60 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 26mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM / 54.7 k, W przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, Rama rurowa stalowa full Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa air-spring, 39mm stanchion tube diameter, brake-actuated hydrauliczna anti-dive |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, 5-way regulowane napięcie wstępne sprężyny, 4-way regulowane tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x 276 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1467 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 197.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.9 Liters / 12.9 L |