Honda CBX 750F
Honda CBX 750F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 747 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 93 KM / 67.8 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 70.6 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 241 kg.
Lata produkcji
1985-86
Pojemność
747 ccm
Moc maksymalna
93 KM / 67.8 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
70.6 Nm przy 8500 obr./min
Masa
241 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBX 750F |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 747 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 53 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 34mm CV Type Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Full transistor |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 93 KM / 67.8 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 70.6 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa duplex Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 39mm Air assisted forks, tłumienie odbicia regulowane, |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link, 3-way tłumienie odbicia damping regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/90-V16 Tubeless |
| Opona tylna | 130/80-V18 Tubeless |
Wymiary i masa
| Masa | 241 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |
| Prędkość maks. | 131 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 3.00 2nd 2.235 3rd 1.750 4th 1.434 5th 1.240 6th 1.115 |
|---|---|
| Front Wheel | Six spoke Comstar |
| Rear Wheel | Six spoke Comstar |
| Consumption Average | 34 mpg |
| Standing¼Mile | 12.1 sec / 111 mph |
| Prędkość maksymalna | 131 mph |