Honda CD 175
Honda CD 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 174 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 17 KM / 12.4 k, Wprzy 9000 obr./min. Masa: 122 kg.
Lata produkcji
1976-1978
Pojemność
174 ccm
Moc maksymalna
17 KM / 12.4 k, Wprzy 9000 obr./min
Masa
122 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CD 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976-1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 174 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 17 KM / 12.4 k, Wprzy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Open kratownicowa frame with stressed engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Oil dampened Widelec teleskopowy, 115mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory, oil dampened, 64mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | 140mm Bęben |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -17 |
| Opona tylna | 3.00 -17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 744 mm |
|---|---|
| Masa | 122 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |