Honda CD125T
Honda CD125T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 17 KM / 12.4 k, Wprzy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.8 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 122 kg.
Lata produkcji
1968-77
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
17 KM / 12.4 k, Wprzy 9000 obr./min
Moment obrotowy
9.8 Nm przy 6500 obr./min
Masa
122 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CD125T |
|---|---|
| Rok produkcji | 1968-77 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 43.2 x 43.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge electronic ignition |
| Rozrusznik | Nożny later models Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 17 KM / 12.4 k, Wprzy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.8 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Oil dampened Widelec teleskopowy, 115mm wheel travel. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory, oil dampened, 64mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | 140mm Bęben |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -17 |
| Opona tylna | 3.00 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 122 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |