Honda CG 125
Honda CG 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV. Moc maksymalna wynosi 10.8 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.8 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
2001-03
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
10.8 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
9.8 Nm przy 7000 obr./min
Masa
114 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CG 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x 49.5mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 22mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.8 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.8 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 27mm Widelec teleskopowy, 115mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual dampers with 5-step regulowane napięcie wstępne sprężyny, 80mm wheel travel |
| Hamulce przednie | 110mm Bęben |
| Hamulce tylne | 110mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75–18 |
| Opona tylna | 90/90–18 |
Wymiary i masa
| Masa | 114 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |