Honda CJ 360
Honda CJ 360 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 357 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valve per cylinder,. Moc maksymalna wynosi 34 KM / 25.35 k, W przy 9000 obr./min. Masa: 178 kg.
Lata produkcji
1976
Pojemność
357 ccm
Moc maksymalna
34 KM / 25.35 k, W przy 9000 obr./min
Masa
178 kg
Typ silnika
Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valve per cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CJ 360 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valve per cylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 357 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Moc maksymalna | 34 KM / 25.35 k, W przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.75-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300 mm |
|---|---|
| Masa | 178 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Four Stroke | Chłodzenie powietrzem |
|---|