Honda CL 350
Honda CL 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 325 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 33 KM / 24.1 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 26.4 Nm / 9 kg przy 8000 obr./min. Masa: 156.5 kg.
Lata produkcji
1970-73
Pojemność
325 ccm
Moc maksymalna
33 KM / 24.1 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
26.4 Nm / 9 kg przy 8000 obr./min
Masa
156.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CL 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1970-73 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 325 ccm |
| Średnica x skok | 64 X 60.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Two 28 mm variable venturi Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Contact breaker |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 33 KM / 24.1 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 26.4 Nm / 9 kg przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 8 plate 140 mm |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed/tubular Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Oil damped Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Pressurized gas damped swing arm |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben, Two leading shoe |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben, Single cam |
| Opona przednia | 3.00 -19 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1321 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 156.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Upswept twin crossover |
|---|---|
| Wheels | Chrome spoke |
| Prześwit | 180 mm |