Honda CL 360
Honda CL 360 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 357 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 34 KM / 24.8 k, W przy 9500 obr./min. Masa: 178.0 kg.
Lata produkcji
1974-76
Pojemność
357 ccm
Moc maksymalna
34 KM / 24.8 k, W przy 9500 obr./min
Masa
178.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CL 360 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1974-76 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 357 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Contact breaker |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 34 KM / 24.8 k, W przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 8 plate 140 mm |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed/tubular Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Oil damped Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Pressurized gas damped swing arm |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben, Two leading shoe |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben, Single cam |
| Opona przednia | 3.00 -18 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 178.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Upswept twin crossover |
|---|