Honda CL 500
Honda CL 500 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 471 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 45.9 KM / 34.3k, W przy 8500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 43.4Nm przy 6250rpm. Masa: 192 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
471 ccm
Moc maksymalna
45.9 KM / 34.3k, W przy 8500rpm
Moment obrotowy
43.4Nm przy 6250rpm
Masa
192 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CL 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 471 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 66.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Moc maksymalna | 45.9 KM / 34.3k, W przy 8500rpm |
| Moment obrotowy | 43.4Nm przy 6250rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe, assisted Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów manual transmission |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy, upright forks |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory with 45mm round pipe Wahacz, 5-step pre-load adjustment |
| Hamulce przednie | Single 310mm tarcza pływająca, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 1 piston calliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80R19M/C 59H |
| Opona tylna | 150/70R17M/C 69H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 192 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | Elektryczny |
|---|---|
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Prześwit | 155 mm |