Honda CL 77
Honda CL 77 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 28.5 KM / 21.3 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.9 Nm / 8 kg-ff przy 6500 obr./min. Masa: 160 kg / 352 llbs.
Lata produkcji
1965-68
Moc maksymalna
28.5 KM / 21.3 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
23.9 Nm / 8 kg-ff przy 6500 obr./min
Masa
160 kg / 352 llbs
Typ silnika
Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CL 77 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1965-68 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Vertical Dwucylindrowy rzędowy aluminiowa alloy, OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 60 × 54 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Two 28 mm variable venturi Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Contact breaker |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 28.5 KM / 21.3 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.9 Nm / 8 kg-ff przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 8 plate 140 mm |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tube steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Oil damped Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Pressurized gas damped swing arm |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben, Two leading shoe |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben, Single cam |
| Opona przednia | 3.00 -19 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1330 mm |
|---|---|
| Masa | 160 kg / 352 llbs |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Upswept twin crossover |
|---|