Honda CM 250T
Honda CM 250T to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 17 KM przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
1981-
Moc maksymalna
17 KM przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CM 250T |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 53.0 x 53.0 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Moc maksymalna | 17 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 31mm Forks, centre axle fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25-18 |
| Opona tylna | 110/90-16 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |
|---|
Pozostałe dane
| Wet-Weight | 140 kg |
|---|