Honda CM 400T
Honda CM 400T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 395 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 3 valve per cylinder. Masa: 173 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
395 ccm
Masa
173 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 3 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CM 400T |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 3 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 395 ccm |
| Średnica x skok | 70.5 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge electronic ignition |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz fork with regulowane telehydrauliczna shocks. |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.60-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 173 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |