Honda CM 450T
Honda CM 450T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 447 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 3 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 37 KM / 27.5 k, W przy 9000 obr./min. Masa: 181 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
447 ccm
Moc maksymalna
37 KM / 27.5 k, W przy 9000 obr./min
Masa
181 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 3 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CM 450T |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHC, 3 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 447 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 30mm Keihin CV |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 37 KM / 27.5 k, W przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz fork with regulowane telehydrauliczna shocks. |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.00-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 181 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 64 mp/g |
|---|---|
| Standing¼Mile | 13.7 sec |