Honda CR 450R
Honda CR 450R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 431 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 52.9 KM / 39.4 k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 57.7 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
1981
Pojemność
431 ccm
Moc maksymalna
52.9 KM / 39.4 k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
57.7 Nm przy 6000 obr./min
Masa
113 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CR 450R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 431 ccm |
| Średnica x skok | 85 x 76 mm |
| Stopień sprężania | 7.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 38mm Keihin flat-slide Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI external flywheel |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 52.9 KM / 39.4 k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 57.7 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | #520 Łańcuch; 14T/54T |
Podwozie
| Rama | Chrome-moly steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Showa air-regulowane forks with three tłumienie kompresji damping adjustments |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link with four tłumienie kompresji damping adjustments |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 5.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1507.7 mmmm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Expansion chamber |
|---|---|
| Primary Drive | Straight-cut gears |
| Gear Ratio | 1st 15.66 / 2nd 11.67 / 3rd 9.18 / 4th 7.63 |
| Prześwit | 325 mm |
| Overview | Pulpmx.com |