Honda CR 480R
Honda CR 480R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 472 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 103.1 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
472 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
103.1 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CR 480R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 472 ccm |
| Średnica x skok | 89 x 76 mm |
| Stopień sprężania | 6.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 38mm Keihin flat-slide Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi (1982) - 5 biegów (1983) |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded steel tubing |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Showa air-regulowane forks with three tłumienie kompresji damping adjustments |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link with four tłumienie kompresji damping adjustments |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 5.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1508.7 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 980 mm |
| Masa | 103.1 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Expansion chamber |
|---|---|
| Prześwit | 350 mm |
| Overview | Pulpmx.com |