Honda CR 500R
Honda CR 500R to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, membrane & power valve. Moc maksymalna wynosi 56 KM / 41.7 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 72.2 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 112kg.
Lata produkcji
1999-01
Moc maksymalna
56 KM / 41.7 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
72.2 Nm przy 6000 obr./min
Masa
112kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, membrane & power valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CR 500R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1999-01 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, membrane & power valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 89.0 x 79.0 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Single 38mm Keihin flat-slide Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 56 KM / 41.7 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 72.2 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded steel tubing |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Showaleading axle USD fork with regulowane tłumienie kompresji tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Showa Prolink with regulowane tłumienie kompresji tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 240mm Pojedyncza tarcza hydrauliczna 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 220mm Pojedyncza tarcza hydrauliczna 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100 - 21 |
| Opona tylna | 110/100 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1489 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 964 mm |
| Masa | 112kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Expansion chamber |
|---|---|
| Primary Reduction | 2.520 |
| Final Reduction | 3.500 |
| Gear Ratio | 1st 1.750 / 2nd 1.388 / 3rd 1.150 / 4th 1.000 / 5th 0.870 |
| Prześwit | 343 mm |