Honda CRE 125 HM
Honda CRE 125 HM to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 29 KM / 21.2 k, W przy 10200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20 Nm / 2.0 kg-fm 14.8 ft.lb przy 9000 obr./min. Masa: 99 kg.
Lata produkcji
2000-06
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
29 KM / 21.2 k, W przy 10200 obr./min
Moment obrotowy
20 Nm / 2.0 kg-fm 14.8 ft.lb przy 9000 obr./min
Masa
99 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CRE 125 HM |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-06 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54.0 x 54.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell`Orto 28mm Gaźnik type |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 29 KM / 21.2 k, W przy 10200 obr./min |
| Moment obrotowy | 20 Nm / 2.0 kg-fm 14.8 ft.lb przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa aluminiowa Rama obwodowa with removable back |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46 mm Kayaba USD Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna shock absorber with regulowane extension (20 positions) and napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 120/90 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 920 mm |
| Masa | 99 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.3 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 330 mm |
|---|