Honda CRF 230L
Honda CRF 230L to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 223 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 18.6 KM / 13.7 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18.8 Nm / 1.92 kg-m przy 6000 obr./min. Masa: 121.5 kg.
Lata produkcji
2006-07
Pojemność
223 ccm
Moc maksymalna
18.6 KM / 13.7 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
18.8 Nm / 1.92 kg-m przy 6000 obr./min
Masa
121.5 kg
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CRF 230L |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 223 ccm |
| Średnica x skok | 65.5 x 66.2mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 30mm CV Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 18.6 KM / 13.7 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 18.8 Nm / 1.92 kg-m przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 121.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.6 L / 2.27 gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 241 mm |
|---|