Honda CRF 230M
Honda CRF 230M to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 223 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC 2 valves. Moc maksymalna wynosi 18.6 KM / 13.7 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18.8 Nm / 1.92 kg-m przy 6000 obr./min. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
223 ccm
Moc maksymalna
18.6 KM / 13.7 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
18.8 Nm / 1.92 kg-m przy 6000 obr./min
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CRF 230M |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 223 ccm |
| Średnica x skok | 65.5 x 66.2mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 30mm CV Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CD with electronic advance and lighting coil |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 18.6 KM / 13.7 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 18.8 Nm / 1.92 kg-m przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Lightweight semi-double-Rama kołyskowa high-tensile steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm leading-axle Showa fork |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link Showa single shock with regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 130/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.6 L / 2.27 gal |