Honda PCX 150 Scooter
Honda PCX 150 Scooter to motocykl skuter o pojemności skokowej 153 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve. Masa: 131 kg.
Pojemność
153 ccm
Masa
131 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda PCX 150 Scooter |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve |
|---|---|
| Pojemność | 153 ccm |
| Średnica x skok | 57.3 x 57.9mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa; 26mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Fully transistorised ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna centrifugal dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Honda V-Matic Pasek zębaty converter, Automatyczna |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel underbone frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 31 mm hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Tarcza, 3-piston caliper and CBS |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben with CBS |
| Opona przednia | 100/80-14 |
| Opona tylna | 120/70-14 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1316 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 764.5 mm |
| Masa | 131 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.9 L / 7.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Akumulator | 12 Volt |
| Wheels | 5-Spoke, cast aluminiowa |
| Prześwit | 130 mm |