Honda RC 30
Honda RC 30 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 112 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 71.7 Nm / 7.3 kgf-m / 71.9 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 206 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
112 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
71.7 Nm / 7.3 kgf-m / 71.9 Nm przy 10500 obr./min
Masa
206 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda RC 30 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 48.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4x 38mm Keihin CV Gaźniks, Downdraft CV with manual choke |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 112 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 71.7 Nm / 7.3 kgf-m / 71.9 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe, sprag slipper on outer plates. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama grzbietowa Type - kratownicowa layout with 3 section extrusions and cast headstock, engine lugs and rear section. Tig welded. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowy USR fork regulowane tłumienie kompresji & tłumienie odbicia damping, single nut quick change front wheel clamps |
| Zawieszenie tylne | Pro-Arm progressive rate, single sided/single nut wheel, inboard brake, Pro Squat linkage, regulowane for napięcie wstępne and tłumienie kompresji & tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 V17 |
| Opona tylna | 170/60 V18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 206 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 244.3 km/h / 151.8 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK CR9EHIX-9 (For a modern Iridium tip) |
|---|---|
| Max Power Rear Tyre | 94.8 KM przy 8250 obr./min |
| Primary Drive | Straight cut gears with pre-load |
| Primary Drive Ratio | 1.939 :1 (64/33) |
| Gear Ratio | 1st 2.400:1 36/15 - 83.2 mph at redline 12, 500 obr./min 2st 1.941:1 33/17 - 102.9 mph at redline 12, 500 rpm3rd 1.631:1 31/19 - 122.4 mph at redline 12, 500 obr./min 4th 1.434: 1 33/23 - 139.2 mph at redline 12, 500 rpm5th 1.291 :1 31/24 - 148.5 mph at 12, 000 obr./min 6th 1.192 :1 31/26 - 154.1 mph at power peak 11, 500 obr./min |
| Capacity Load | 114 kg |
| Prześwit | 130 mm |
| Fuel Reserve | 3.5 L / 1.2 gal |
| Consumption Average | 6.8 L/100 km / 14.8 km/l 34.8 US mpg |
| Braking 60 km/h / 37 mph - 0 | 13.4 m / 44 ft |
| Braking 100 km/h / 62 mph - 0 | 35.1 m / 115 ft |
| Standing¼Mile | 10.9 sec / 199.5 km/h / 124 mph |
| Prędkość maksymalna | 244.3 km/h / 151.8 mph |
| Road Tests | In Moto YB4 vs RC30Moto Sprint Group Test, Motociclismo YB4 vs RC30Moto Sprint Group Test 1990 |
| Related Links | La RC30 dans la presse, Hondavfr.de, Clubrc30.net, Technique RC30 |