Honda RS 150R Repsol
Honda RS 150R Repsol to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve. Moc maksymalna wynosi 15.7 KM / 11.6 k, W przy 9000 obr./min. Masa: 119 kg.
Lata produkcji
2018
Moc maksymalna
15.7 KM / 11.6 k, W przy 9000 obr./min
Masa
119 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda RS 150R Repsol |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 57.3 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with Automatyczna enrichment |
| Układ zapłonowy | Fully transistorised ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 15.7 KM / 11.6 k, W przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple wet with coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Twin Tube Steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swing arm with Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single, Tarcza hydraulicznazna |
| Hamulce tylne | Single, Tarcza hydraulicznazna |
| Opona przednia | 90 / 80-17 46P (tubeless) |
| Opona tylna | 120 / 70-17 58P (tubeless) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1284 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 119 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.5 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | MF 12 V, 5.0 Ah |
|---|---|
| Max Toque | 13.5 Nm przy 6500 obr./min |
| Prześwit | 150 mm |