Honda SL 175
Honda SL 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 175 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy. OHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
1970-72
Pojemność
175 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy. OHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda SL 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1970-72 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy. OHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 175 ccm |
| Średnica x skok | 52 х 41 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Points and Condensor |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
|---|---|
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1326 mm |
|---|---|
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.08 L / 2.40 gal |