Honda SL 350
Honda SL 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 326 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy SOHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 33 KM / 24.4 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 26.4 Nm / 19.5 ft.lbs przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
1970
Pojemność
326 ccm
Moc maksymalna
33 KM / 24.4 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
26.4 Nm / 19.5 ft.lbs przy 8000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy SOHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda SL 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1970 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy SOHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 326 ccm |
| Średnica x skok | 64 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 32mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Battery & coil |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 33 KM / 24.4 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 26.4 Nm / 19.5 ft.lbs przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25 -19 |
| Opona tylna | 4.00 -18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 9 L |
|---|
Pozostałe dane
| Dey Weight | 145 kg / 3201b, S |
|---|---|
| Road Test | Cycle World 1969 |