Honda SLR 650
Honda SLR 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 44 KM / 32.1 k, W przy 5750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 54 Nm przy 4500 obr./min. Masa: 180kg.
Lata produkcji
1999
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
44 KM / 32.1 k, W przy 5750 obr./min
Moment obrotowy
54 Nm przy 4500 obr./min
Masa
180kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda SLR 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1999 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82 mm |
| Stopień sprężania | 8.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 40mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44 KM / 32.1 k, W przy 5750 obr./min |
| Moment obrotowy | 54 Nm przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Rising rate Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 276mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 120/90-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440mm / |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 845 mm |
| Masa | 180kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
| Prędkość maks. | 160 km/h /; 100 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 43 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 15.9 sec / 144.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h /; 100 mph |