Honda ST 125 Dax
Honda ST 125 Dax to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 9.2 KM / 6.9 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.8 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 107 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
9.2 KM / 6.9 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
10.8 Nm przy 5000 obr./min
Masa
107 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda ST 125 Dax |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 50.0 x 63.1 |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 9.2 KM / 6.9 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.8 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe and Automatyczna Centrifugal Clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi rotary |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Press Rama grzbietowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 31mm USD Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Tarcza hydraulicznazna with IMU-based ABS |
| Hamulce tylne | Single 190 mm Tarcza hydraulicznazna |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70-12M/C 51L |
| Opona tylna | 130/70-12M/C 56L |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1020 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 107 kg |
| Zbiornik paliwa | 3.8 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5 |
|---|---|
| Wheels | 5 Spoke cast aluminiowa |
| Prześwit | 180 mm |