Honda ST 1300
Honda ST 1300 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1261 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, longitudinally 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 118 KM / 87 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 117 Nm /11.93 kg-mprzy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2005
Pojemność
1261 ccm
Moc maksymalna
118 KM / 87 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
117 Nm /11.93 kg-mprzy 6500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, longitudinally 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda ST 1300 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, longitudinally 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1261 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa, 36mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 118 KM / 87 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 117 Nm /11.93 kg-mprzy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | aluminiowa-alloy triple-box-section pressure cast dual-spar with cast aluminiowa-alloy Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm air-assist Widelec teleskopowy fork |
| Zawieszenie tylne | Single-side conventional damper with regulowane napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x 310 mm Tarczas 3 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 316 mm Tarcza 3 piston caliper (ABS option available) |
| Opona przednia | 120/70 ZR18 |
| Opona tylna | 170/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1491 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Zbiornik paliwa | 29 Liters / 29.1 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR7EH-9 |