Honda TLM 200RReflex
Honda TLM 200RReflex to motocykl drogowy o pojemności skokowej 195 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 13 KM / 9.6 k, W przy 5000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.9 kgf-m przy 4000 obr./min.
Lata produkcji
1987
Pojemność
195 ccm
Moc maksymalna
13 KM / 9.6 k, W przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
1.9 kgf-m przy 4000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda TLM 200RReflex |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 195 ccm |
| Średnica x skok | 65.5 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 7.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 26mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 13 KM / 9.6 k, W przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.9 kgf-m przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 6 L |
|---|
Pozostałe dane
| WetWeight | 89 kg |
|---|