Honda VF 400F
Honda VF 400F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy widlasty (V4). Moc maksymalna wynosi 55.5 KM / 40.5 k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 35.5 Nm / 26.8 ft-lb przy 10500 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
1983
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
55.5 KM / 40.5 k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
35.5 Nm / 26.8 ft-lb przy 10500 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy widlasty (V4)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VF 400F |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy widlasty (V4) |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 55 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | VD40 |
| Układ zapłonowy | CDI , Full transistor |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55.5 KM / 40.5 k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 35.5 Nm / 26.8 ft-lb przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple plate coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, cylindrical air cushion połączone use |
| Zawieszenie tylne | Swing arm, cylindrical air cushion połączone use |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/90-16 |
| Opona tylna | 110/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 175 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.733, 2nd 1.850, 3th 1.478, 4th 1.240, 5th 1.074, 6th 0.931 |
|---|---|
| Prześwit | 160 mm |