Honda VF 700F Interceptor V40
Honda VF 700F Interceptor V40 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°Czterocylindrowy widlasty (V4) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 81 KM / 58 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 6.2 kgf-m / 60.7 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 220 kg.
Lata produkcji
1984-85
Moc maksymalna
81 KM / 58 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
6.2 kgf-m / 60.7 Nm przy 8500 obr./min
Masa
220 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°Czterocylindrowy widlasty (V4) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VF 700F Interceptor V40 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984-85 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°Czterocylindrowy widlasty (V4) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 70 x 45.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4x 30mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorize |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 81 KM / 58 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 6.2 kgf-m / 60.7 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double-down tube, twin beam, aluminiowa frame; box-section aluminiowa swing arm |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 38mm forks 3-way regulowane tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Single Showa air-spring shock 4-way regulowane tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x 270mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 288mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/80-16 |
| Opona tylna | 130/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1477 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 220 kg |
Pozostałe dane
| Primary Reduction | 2.031 |
|---|---|
| Final Reduction | 2.813 |
| Gear Ratio | 1st: 2.846 2nd: 2.063 3rd: 1.632 4th: 1.333 5th: 1.154 6th: 1.036 |
| Prześwit | 135 mm |
| Wet Weight229.3 kg / 505.5 lbs | 229.3 kg |
| Fuel Capacity15.8 Litres / 4.2 US gal | 15.8 L |
| Standing¼Mile | 12.6 sec - 108 mph |