Honda VFR 1200F / DCT
Honda VFR 1200F / DCT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1237 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 76 ° V-4, SOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 170 KMprzy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 129 Nm przy 8750 obr./min. Masa: 267 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
1237 ccm
Moc maksymalna
170 KMprzy 10000 obr./min
Moment obrotowy
129 Nm przy 8750 obr./min
Masa
267 kg
Typ silnika
Czterosuw, 76 ° V-4, SOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VFR 1200F / DCT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 76 ° V-4, SOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1237 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI electronic injection |
| Układ zapłonowy | cyfrowy tranzystorowy with electronic advance computerized control Ignition Timing: 6.4 ° -10.4 ° BTDC (idle speed) Sparkplug Type: IMR9E-9HES (NGK); VUH27ES (DENSO) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 170 KMprzy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 129 Nm przy 8750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe slipper type, Clutch Operation hydrauliczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with two Automatyczna modes and manual mode |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD fork 41 mm HMAS cartridge-type with regulowane napięcie wstępne sprężyny without positions, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link HMAS gas shock, regulowane spring napięcie wstępne 25 positions, |
| Hamulce przednie | 2x Tarcza hydraulicznaznas 320mm pływająca, 6-piston Zaciski radialne calipers, połączone-ABS |
| Hamulce tylne | Single hydrauliczna 276mm Tarcza 2 piston caliper, połączone-ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17M / C (58W) |
| Opona tylna | 190/55 ZR17M / C (75W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1545 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Masa | 267 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.5 L |
| Prędkość maks. | 251.2 km/h / 156 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | IMR9E-9HES (NGK); VUH27ES (DENSO) |
|---|---|
| Gear Ratio | 1 2.600 (39/15) 2nd 1.736 (33/19) 3rd 1.363 (30/22) 4th 1.160 (29/25) 5th 1.032 (32/31) 6th 0.939 (31/33) |
| Chassis Type | Double beam cast aluminiowa vacuum mold Geometry direction: 25.5 degrees, 101 mm forward, Wahacz: single-arm aluminiowa drive, Wał kardanowy |
| Average Consumption | 17.8 km/lit |
| Standing¼Mile | 10.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 251.2 km/h / 156 mph |