Honda VFR 800F Interceptor
Honda VFR 800F Interceptor to motocykl drogowy o pojemności skokowej 781 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 104. hp przy 10, 250rpm. Maksymalny moment obrotowy: 75.1Nm przy 8, 500rpm. Masa: 239 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
781 ccm
Moc maksymalna
104. hp przy 10, 250rpm
Moment obrotowy
75.1Nm przy 8, 500rpm
Masa
239 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VFR 800F Interceptor |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 781 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 48 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 104. hp przy 10, 250rpm |
| Moment obrotowy | 75.1Nm przy 8, 500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa; triple-box-section aluminiowa twin-spar\ |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm HMAS cartridge-type Widelec teleskopowy fork with stepless napięcie wstępne and ten DF adjustment, |
| Zawieszenie tylne | Rear Pro-Link with z amortyzatorem gazowym HMAS damper, 7-step (stepless remote-controlled hydrauliczna) napięcie wstępne and stepless tłumienie odbicia damping adjustment, |
| Hamulce przednie | 2x 310mm x 4.5mm dual pływająca Tarcza hydraulicznazna with Zaciski radialne fit 4-piston calipers and klocki metalowo-spiekane ABS |
| Hamulce tylne | Single 256mm x 6mm Tarcza hydraulicznazna with 2-piston caliper and klocki metalowo-spiekane ABS |
| Opona przednia | 120/70-ZR17M/C (58W) |
| Opona tylna | 180/55-ZR17M/C (73W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 789 mm - 809 mm - 31.7 in |
| Masa | 239 kg |
| Zbiornik paliwa | 21.5 L / 4.9 gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.8 L |
|---|---|
| Rims | 10-spoke diecast aluminiowa - |
| Rims Front | 17M/C x MT3.5 - |
| Rims Rear | 17M/C x MT5.5 |
| Prześwit | 126 mm |
| Instruments | Digital speedo, analogue tachometer, fuel meter / fuel consumption / water temp. / gear-position / ambient temperature / clock |