Honda VFR 800F V-TEC
Honda VFR 800F V-TEC to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 110 KM / 81 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 82 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 208 kg.
Lata produkcji
2005
Moc maksymalna
110 KM / 81 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
82 Nm przy 8500 obr./min
Masa
208 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VFR 800F V-TEC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°V-Czterocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 48 mm |
| Stopień sprężania | 11.6 1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 110 KM / 81 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 82 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #530 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm H.M.A.S. cartridge-type Widelec teleskopowy with napięcie wstępne regulowane damper, |
| Zawieszenie tylne | Pro arm mono arm system incorporating stepless tłumienie odbicia-regulowane z amortyzatorem gazowym H.M.A.S. damper with Pro-Link, |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 3 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 256mm Tarcza 3 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 208 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L / 5.5 gal |
| Prędkość maks. | 239.8 km/h / 149 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR9EH-9 |
| Max Power Rear Tyre | 101.6 KM przy 9600 obr./min |
| Front Wheel | 3.5 x 17 in. |
| Rear Wheel | 5.5 x 17 in. |
| Consumption Average | 18.0 km/lot |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.0 m / 37.9 m |
| Standing¼Mile | 11.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 239.8 km/h / 149 mph |