Honda VFR 800X Crossrunner
Honda VFR 800X Crossrunner to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 782 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° V-4, SOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 104.5 KM / 78 k, W przy 10250rpm (95/1/EC). Maksymalny moment obrotowy: 75 Nm przy 8500rpm (95/1/EC).
Lata produkcji
2016-17
Pojemność
782 ccm
Moc maksymalna
104.5 KM / 78 k, W przy 10250rpm (95/1/EC)
Moment obrotowy
75 Nm przy 8500rpm (95/1/EC)
Typ silnika
Czterosuw, 90° V-4, SOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VFR 800X Crossrunner |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° V-4, SOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 782 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 48 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa, 35mm Throttle Bore |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo digital transistorised with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 104.5 KM / 78 k, W przy 10250rpm (95/1/EC) |
| Moment obrotowy | 75 Nm przy 8500rpm (95/1/EC) |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm HMAS cartridge-type Widelec teleskopowy with stepless napięcie wstępne and ten DF adjustment, 131mm axle travel |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link with z amortyzatorem gazowym HMAS damper, 35-step (remote-controlled hydrauliczna) napięcie wstępne and stepless tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2x Tarcza hydraulicznaznas 310mm pływająca, 4 piston Zaciski radialne calipers, połączone-ABS |
| Hamulce tylne | Single hydrauliczna 256mm Tarcza 2 piston caliper, połączone-ABS |
| Opona przednia | 120/70 Z R17 |
| Opona tylna | 180/55 R17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 835 mm - 815 mm - 32.0 tc |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20.8 L / 5.4 gal |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.846 (37/13) 2nd 2.062 (33/16) 3rd 1.578 (30/19) 4th 1.291 (31/24) 5th1.111 (30/27) 6th 0.965 (28/29) |
|---|---|
| Wheels | 10-spoke die-cast aluminiowa |
| Front Rim | 17M/C x MT3.5 |
| Rear Rim | 17M/C x MT5.5 |
| Wheel base | 1475 mm |
| Prześwit | 165 mm |
| WetWeight | 242 kg |