Honda VT 1100 Shadow Aero
Honda VT 1100 Shadow Aero to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1099 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 49 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 91 Nm / 9.27 kgf-m / 90.8 Nm. przy 2700 obr./min. Masa: 302 kg.
Lata produkcji
1998-99
Pojemność
1099 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 49 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
91 Nm / 9.27 kgf-m / 90.8 Nm. przy 2700 obr./min
Masa
302 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 1100 Shadow Aero |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-99 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1099 ccm |
| Średnica x skok | 87.5 x 91.4 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2 x 36 mm Keihin, CV Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 49 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 91 Nm / 9.27 kgf-m / 90.8 Nm. przy 2700 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy, 3.091:1 |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm stanchions |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with 5 way napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Single 315mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 256mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 140/80-17 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1680mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 725mm |
| Masa | 302 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.8 L / 4 US quarts |
|---|---|
| Akumulator | 12v, 16 AH |
| Front Wheels | Wire spoke, 17 x 3.00 |
| Rear Wheels | Wire spoke, 15 x 3.50 |
| Lengtth | 2550 mm |
| Standing¼Mile | 14.7 sec / 87.5 mph |