Honda VT 1100C Shadow
Honda VT 1100C Shadow to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 78.4 KM / 58.4 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 101 Nm / 10.1 kg-m przy 4500 obr./min. Masa: 265 kg.
Lata produkcji
1985-86
Moc maksymalna
78.4 KM / 58.4 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
101 Nm / 10.1 kg-m przy 4500 obr./min
Masa
265 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 1100C Shadow |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 87.5 x 91.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą cooled |
| Układ zasilania | 2x 36mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 78.4 KM / 58.4 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 101 Nm / 10.1 kg-m przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Showa Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | 2x269 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 195 mm Bęben |
| Opona przednia | 110/90-18 61H |
| Opona tylna | 140/90-15 70H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1610 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 265 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
| Prędkość maks. | 172.4 km/h |
Pozostałe dane
| Caster Angle | 57° |
|---|---|
| Prześwit | 135 mm |
| Reserve | 3 L |
| Consumption average | 45 mpg |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | - / 36.5 m |
| Standing¼Mile | 13.6 sec / 151.4 km/h |
| Prędkość maksymalna | 172.4 km/h |