Honda VT 1100C Shadow Sabre
Honda VT 1100C Shadow Sabre to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1099 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 49 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 91 Nm / 9.27 kgf-m / 90.8 Nm. przy 2700 obr./min. Masa: 261.0 kg.
Lata produkcji
2005-06
Pojemność
1099 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 49 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
91 Nm / 9.27 kgf-m / 90.8 Nm. przy 2700 obr./min
Masa
261.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 1100C Shadow Sabre |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1099 ccm |
| Średnica x skok | 87.5 x 91.4 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2 x 36 mm Keihin Gaźniks. |
| Układ zapłonowy | Solid-state digital - two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 49 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 91 Nm / 9.27 kgf-m / 90.8 Nm. przy 2700 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm stanchions, 160mm wheel travel. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, napięcie wstępne regulowane, 100mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | Single 315mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 276mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/90-18 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1640 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 730 mm |
| Masa | 261.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.8 L / 4 US quarts |
|---|---|
| Prześwit | 140 mm |