Honda VT 125C Shadow
Honda VT 125C Shadow to motocykl cruiser o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 15 KM / 10.9 k, W przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11 Nm / 8.1 ft.lb przy 9000 obr./min. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
2003-06
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
15 KM / 10.9 k, W przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
11 Nm / 8.1 ft.lb przy 9000 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 125C Shadow |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 42 x 45 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x22mm VP-type |
| Układ zapłonowy | Digital transistorised with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM / 10.9 k, W przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 11 Nm / 8.1 ft.lb przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 100/90-17 |
| Opona tylna | 130/90-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1524 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 680 mm |
| Masa | 145 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 145 mm |
|---|