Honda VT 1300CS Sabre
Honda VT 1300CS Sabre to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1312 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 74 KM / 55 k, W przy 5.000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 123 Nm / 90.7 ft-lb przy 3.000rpm. Masa: 300 kg - ABS 306.6 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
1312 ccm
Moc maksymalna
74 KM / 55 k, W przy 5.000rpm
Moment obrotowy
123 Nm / 90.7 ft-lb przy 3.000rpm
Masa
300 kg - ABS 306.6 kg
Typ silnika
Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 1300CS Sabre |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1312 ccm |
| Średnica x skok | 89.5 x 104.3mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with Automatyczna enricher circuit, one 38mm throttle body38mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Digital with three-dimensional mapping, two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74 KM / 55 k, W przy 5.000rpm |
| Moment obrotowy | 123 Nm / 90.7 ft-lb przy 3.000rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 45mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator with regulowane tłumienie odbicia damping and five-position napięcie wstępne sprężyny adjustability |
| Hamulce przednie | Single 336mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 296mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1785.6 mm 70.3 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 683 mm |
| Masa | 300 kg - ABS 306.6 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.7 Liters / 16.7 L |